Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.00 PLN

TRIBULUS kapsułki to skoncentrowany ekstrakt zioła Tribulus Terrestris, który w sposób naturalny i całkowicie bezpieczny dla zdrowia stymuluje produkcję testosteronu.

TRIBULUS BUZDYGANEK - 50 kapsułek

OPIS:
Buzdyganek naziemny jest używany w medycynie chińskiej i indyjskiej Ayurvedzie przede wszystkim jako środek tonizujący (wzmacniający). Inny indyjski system medycyny – Unani – uznaje buzdyganek za afrodyzjak, lek uspokajający i moczopędny.

Owoc buzdyganka naziemnego
W medycynie zachodniej, buzdyganek naziemny jest składnikiem suplementów diety mających zwiększać potencję i wspomagać erekcję u mężczyzn. Na początku lat siedemdziesiątych XX wieku, Jeffrey Peterman, amerykański kulturysta, rozpowszechniał teorię, że buzdyganek naziemny zwiększa także poziom testosteronu i pobudza przyrost mięśni.

Używanie buzdyganka jako afrodyzjaku zapoczątkowało badanie przeprowadzone w latach 70. na bezpłodnych parach, które wykazało zwiększanie się poziomu testosteronu i hormonu luteinizującego u mężczyzn po zastosowaniu badanego ziela. Jednak w roku 2000 stwierdzono, że z powodu braku innych danych na temat działania buzdyganka nie można zakładać jego skuteczności u zdrowych ludzi.

SKŁAD: Ekstrakt z tribulus terrestris, żelatyna - otoczka kapsułki, substancje przeciwzbrylające - fosforany wapnia, dwutlenek krzemu
SPOSÓB UŻYCIA: 2 kapsułki dziennie po posiłku, obficie popić wodą
ILOŚĆ W OPAKOWANIU: 50 kapsułek po 500mg
OPAKOWANIE: doypack ze struną