Wczytuję dane...
Wysyłka od: 11.00 PLN
Producent: GANASSINI

Sterylizowany, izotoniczny roztwór wody morskiej o niskiej zawartości sodu i lekko zasadowy, pH. Dzięki specjalnej budowę aplikatora oraz łagodnemu działaniu rozpylającemu jest szczególnie wskazany do codziennej higieny nosa niemowląt i dzieci, zwłaszcza w przypadku wysuszonych śluzówek. Tonimer Baby jest wygodny i łatwy w użyciu. Specjalny zaworek zapobiegający powrotowi płynu do pojemnika oraz worek izolujący roztwór wody morskiej: gwarantują sterylność, pozwalają na użycie preparatu w każdym położeniu, utrzymują roztwór w temperaturze otoczenia, zapobiegają zassaniu wydzieliny do pojemnika.

 
Wskazania: stosować regularnie u noworodków i małych dzieci do: oczyszczania nosa z wydzieliny, zanieczyszczeń i alergenów, nawilżania wysuszonej śluzówki, zapobiegania infekcjom górnych dróg oddechowych, łagodzenia stanów zapalnych.
 
Sposób użycia: stosować w zależności od indywidualnych potrzeb, kilka razy w ciągu dnia. Zdjąć nasadkę ochronną z pojemnika i nałożyć aplikator na zaworek. Dorośli i dzieci będące w stanie stosować preparat samodzielnie mogą użyć go w każdym położeniu.
 
Skład: izotoniczny roztwór wody morskiej. gaz wytłaczającypowietrze.
 
Ważne wskazówki:
Nie zawiera substancji konserwujących.
Nie szkodliwy dla warstwy ozonowej.
Po każdym zastosowaniu opłukać i wytrzeć aplikator.
Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed promieniami słonecznymi.
Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50oC.
Nie dziurawić i nie palić nawet po zużyciu zawartości.