Wczytuję dane...
Wysyłka od: 11.00 PLN
Producent: GANASSINI

Płyn na bazie czerwonych alg i polisacharydów pochodzenia naturalnego, przeznaczony do nawilżani błon śluzowych jamy ustnej i gardła. Działa łagodząco i odświeżająco. Wspomaga odnowę nabłonka błon śluzowych. 
Stosować w przypadku odczuwania suchości w jamie ustnej i gardle spowodowanej: zapaleniem gardła lub krtani, naturalnym starzeniem się błon śluzowych, długotrwałym stosowaniem leków na gardło, zanieczyszczeniem powietrza, paleniem papierosów, centralnym ogrzewaniem, klimatyzacją. Wyciąg z czerwonych alg –  wykazuje  silne działanie nawilżające, oczyszczające, łagodzące i bakteriostatyczne. Likwiduje stany zapalne błon śluzowych. Chitosan -  wykazuje silne właściwości nawilżające. Wspomaga odbudowę nabłonka błon śluzowych. Chlorek cetylpirydynium – miejscowy antyseptyk stosowany do odkażania błon śluzowych. Wyciąg z drzewa herbacianego – działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Wspomaga również metabolizm komórkowy i mikrocyrkulację.
 
Zastosowanie: zapalenie gardła lub krtani, długotrwałe stosowanie leków, przy pracy głosem (np. nauczyciele, adwokaci), centralne ogrzewanie, klimatyzacja, bardzo wysoka lub niska temperatura otoczenia, naturalne starzenie się błon śluzowych, palenie papierosów, zanieczyszczenia z powietrza. 
 
Sposób użycia: stosować w zależności od indywidualnych potrzeb, kilka razy w ciągu dnia. Nie stosować u niemowląt i dzieci.
 
Składniki: wyciąg z czerwonych alg, chitosan, chlorek cetylpirydynium, wyciąg z drzewa herbacianego.