Wczytuję dane...
Wysyłka od: 11.00 PLN
Producent: Tri - Bio

Eko-formuła na bazie naturalnych składników roślinnych z bioenzymami i składnikami mineralnymi. Nie zawierają fosforanów i formaldehydów, ale są równie skuteczne jak znane, silnie działające środki chemiczne do zmywarek. Szybko i łatwo usuwają tłuszcz oraz uporczywy brud, pozostawiając naczynia czyste i lśniące. Bezpieczniejsza alternatywa dla silnie działających środków.  Nie pozostawiają zapachu i resztek detergentu na naczyniach i w zmywarce.

Posiadają europejskie certyfikaty EU Ecolabel i ECO GREEN. Łatwe i bezpieczne w użyciu, zapakowane w rozpuszczalną w wodzie folię. Bez zapachu i koloru, odpowiednie dla osób z alergią lub astmą. Nie zawierają fosforanów i, wybielaczy na bazie chloru ani innych substancji toksycznych. Produkt hipoalergiczny o neutralnym pH, ulega biodegradacji. Zalecane do stosowania w gospodarstwach z septycznym systemem kanalizacyjnym oraz do innych systemów.

Sposób użycia: Mocno zabrudzone naczynia opłukać. Nie usuwać folii ochronnej. Umieścić jedną kapsułkę w podajniku i ustawić wybrany program zmywania. W przypadku bardzo twardej wody, dla lepszego działania, należy użyć dodatkowo soli do zmywania.

Składniki: bioenzymatyczna formuła zawierająca: 15-30% środków wybielających na bazie tlenu, <5% polikarboksylan="" w="" 5="" niejonowych="" rodk="" powierzchniowo="" czynnych="" enzymy:="" amylaza="" proteaza="" uwaga:="" przechowywa="" i="" transportowa="" temperaturze="" 2-25="" c="" miejscu="" niedost="" pnym="" dla="" dzieci="" mo="" e="" spowodowa="" powa="" ne="" uszkodzenie="" oczu="" przypadku="" kontaktu="" z="" oczami="" nale="" y="" natychmiast="" przemy="" je="" du="" ilo="" ci="" wody="" zasi="" gn="" porady="" lekarza="" po="" kni="" cia="" niezw="" ocznie="" skonsultowa="" si="" lekarzem="" pokaza="" mu="" opakowanie="" lub="" etykiet="" p="">

Produkty Tri-Bio psiadają certyfikat Ecolabel. 

Polecamy