Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.00 PLN

Produkt sztandarowy plantacji Las Marias - największej plantacji w Argentynie. Zbierana w pełni lata dzięki czemu zawdzięcza swoją nieprzeciętną moc. W jej skład wchodzą listki i patyczki bez żadnych dodatków i jest suszona bez użycia dymu. (sin humo).

 

Smakowa yerba z naturalnymi dodatkami, które pysznie przysłaniają specyficzną goryczkę naturalnego ostrokrzewu paragwajskiego. Intensywnie owocowy smak wydobywa się z grubo pociętych listków i patyczków, które nasączono naturalnymi aromatami owocu pomarańczy. Do ostrokrzewu paragwajskiego dodano również skórkę pomarańczy. Takie połączenie potrafi wspaniale orzeźwić i zapewnia trwały smak przy wielokrotnym zalewaniu.  Polecana podczas upałów w formie terere (yerba mate na zimno). Jedna z najbardziej docenianych smakowanych yerba mate.

 

 

JAK STOSOWAĆ YERBĘ MATE:

 

Susz najlepiej zalewać wodą o temperaturze nie przekraczającej 75 stopni Celsjusza, by nie pozbawić naparu „mocy” i smaku! Yerba Mate jest bardzo elastyczną rośliną.  Możemy cieszyć się jej właściwościami przyrządzając zimny napój (Terere) lub zalewając ciepłą wodą, jednak przy zbyt wysokiej temperaturze Yerba Mate traci swoje właściwości. Co więcej, zalewanie ostrokrzewu paragwajskiego wrzątkiem, pozbawia naparu większości właściwości odżywczych.

 

Skład: herbata yerba mate 98,2%, aromat pomarańczowy 1,8%